سوالات متداول

پس از ثبت سفارش و دریافت پیامک تایید سفارش ، مبلغ را به شماره کارت 9792-0404-3373-6104 نزد بانک ملت به نام عیاری واریز میفرمایید و عکس فیش واریزی را به شماره 1033769-0912 ارسال می نمایید.

بله ، کاربران عزیز برای آنکه بتوانند محصولات را از نزدیک مشاهده نمایند می توانند به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کرده و از آنجا خرید نمایند .

فروشگاه مدل ایران از شنبه تا چهار شنبه 10 الی 18  فعال است. و شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

تمامی محصولاتی که از روز شنبه الی چهارشنبه سفارش داده می شوند و واریزشان انجام شود در همان روز ارسال می شوند و پس از 24 ساعت تحویل مشتری می گردد . ” در تهران کمتر از 24 است ” اما سفارشاتی که در روزهای پنج شنبه و جمعه ثبت می گردند با توجه به زمان دقیق ثبت ، همان روز و یا روز شنبه ارسال می شوند . در استان هایی که از نظر ترابری تیپاکس جزو مناطق دور به حساب می آیند بارها نهایتا تا 48 ساعت بعد از ثبت سفارش به مشتریان می رسد

مجموعه مدل ایران با 3 شرکت حمل و نقل و ترابری ارسال مرسولات دارد ، این 3 مجموعه عبارت اند از : شرکت پست ، شرکت تیپاکس و شرکت چاپار . تمامی مرسولاتی که برای کاربران گرامی ارسال میشوند دارای بیمه کامل هستند که در صورت هرگونه حمل و نقل اشتباه و آسیب رسیدن احتمالی به محصول ، شما کاربران گرامی متحمل هیج گونه زیانی نشوید .

هزینه ی ارسال به عهده ی مشتری است و در هنگام دریافت محصول پرداخت می شود.

آن دسته از عزیزانی که تمایل به همکاری و خرید محصولات به صورت عمده را دارند می توانند در خواست خود را از طریق ایمیل و یا تلگرام و واتساپ ارسال کنند ، پس از بررسی و احراز هویت آنان به عنوان همکار ، قیمت های همکاری و عمده برایشان ارسال خواهد شد .

برای خرید های عمده مجموعه ی مدل ایران تخفیفی در نظر گرفته است که به صورت زیر است: 

خرید های بالای 10 میلیون تومان شامل 2 درصد تخفیف

خرید های بالای 20 میلیون تومان شامل 3 درصد تخفیف

خرید های بالای 30 میلیون تومان شامل 4 درصد تخفیف 

خرید های بالای 40 میلیون تومان شامل 5 درصد تخفیف