رایج ترین راه های کسب درآمد با مولتی روتور ها

یکی از رایج ترین راه های کسب درآمد با مولتی روتور ها ، فروش عکس ها و فیلم های هوایی است. اگر می خواهید این کار را انجام دهید ، باید یک هواپیمای بدون سرنشین مجهز به دوربین و یک دوربین با کیفیت داشته باشید که قادر به ساخت فیلم ها / عکس های با کیفیت بالا و واضح از آسمان باشد.

در مورد دنبال کردن این حرفه دو گزینه وجود دارد. اولین مورد این است که مکان های جذاب و منحصر به فرد مانند جاذبه های گردشگری، مکان تاریخی و مناظر زیبای طبیعی را پیدا کنید. از طرف دیگر ، می توانید فیلم های هوایی سفارشی بسازید. در هر صورت ، سایت های رسانه های اجتماعی راهی عالی برای تبلیغ عکس های شما هستند. اگر بتوانید نشان دهید که عکس های شما تقاضای زیادی دارند ، موقعیت خوبی برای ارتقا تجارت خود خواهید داشت.


  یک شرکت خصوصی افتتاح کنید و در نقشه برداری هوایی خدمات ارائه دهید:

پهپادهای کوچک ، مانند هواپیماهای بدون سرنشین ، می توانند از بالا عکس بگیرند و بنابراین مکان های زمینی را که دستیابی و اندازه گیری آنها از زمین دشوار یا غیرممکن است ، ثبت کنند.هواپیماهای بدون سرنشین امروزی از قابلیت های پرواز بالایی برخوردار هستند و می توانند از راه دور کنترل شوند و همین امر آنها را برای بررسی هوایی در سخت ترین مناطق مناسب می کند.بنابراین ، آنها در بسیاری از موارد در نقشه برداری جایگزین هلی کوپترها و هواپیماهای دیگر شده اند.

اگر می خواهید از طریق نقشه برداری درآمد کسب کنید ، باید بهترین خدمات عکاسی را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهید.برای ارائه این خدمات ، شما باید یک متخصص در عکاسی هوایی باشید ، و همچنین دانش ، تخصص و گواهینامه لازم برای انجام کارهای نقشه برداری را داشته باشید.


  فیلم برداری و عکاسی عروسی هوایی:

عکاسی و فیلمبرداری عروسی یک تجارت محبوب و از همه مهمتر بسیار سودآور است.رقابت در این زمینه واقعاً دشوار است و بنابراین ، شما باید فیلم ها و عکس های بی نظیر عروسی گرفته شده را از یک منظر عالی ارائه دهید.

 • چند نکته : شما باید هواپیمای بدون سرنشین خود را نزدیک محل برگزاری پرواز کنید.
 • هواپیمای بدون سرنشین را مستقیماً بر فراز مهمانان پرواز نکنید زیرا به طور اتفاقی می توانید به شخصی آسیب برسانید یا حاضران را بترسانید.
 • هنگام پرواز با هواپیمای بدون سرنشین ، بهترین چشم انداز را برای عکس گرفتن یا فیلمبرداری پیدا کنید.
 • یک مکان عروسی در فضای باز را در مکانی دیدنی انتخاب کنید که می توانید از مناظر زیبا استفاده کنید.
 • از ضبط به سمت خورشید و همچنین در تاریکی و سایر مکان های مشابه که ممکن است عکس ها تار شوند ، خودداری کنید.
 • در همان عروسی به مشتریان خود هم فیلم هوایی و هم تصاویر ارائه دهید.

مشاغل بازرسی:

بسیاری از شرکت های خدماتی سال ها از هلیکوپترها و هواپیماها برای بازرسی خطوط برق ، پستهای راه دور ، ایستگاه های پمپاژ و سایر امکانات مشابه استفاده کرده اند.برای خلبانان رسیدن به این مکان ها خطرناک و بسیار گران بود!در چند وقت اخیر ، هواپیماهای بدون سرنشین هنگام کار در بازرسی بسیار مفید بوده اند.این هواپیماهای کوچک بدون سرنشین جایگزین هواپیماهای دیگر شده اند زیرا مجهز به دوربین های قدرتمند و فرستنده های ویدئویی هستند و بنابراین برای این کار مناسب تر هستند.


تبلیغ املاک و مستغلات ، استراحتگاه ها ، هتل ها و موارد دیگر :

پهپاد ابزاری مناسب برای تبلیغات موثر است.اگر یک فیلمساز کارآفرین هستید و تجربه زیادی در پرواز هواپیماهای بدون سرنشین دارید ، می توانید با کار در تبلیغات املاک ، استراحتگاه ها و هتل ها و موارد دیگر درآمد کسب کنید. فیلم های هوایی گرفته شده توسط هواپیماهای بدون سرنشین ممکن است با سرعت بیشتری به فروش املاک خصوصی بپردازند و بر قیمت فروش تأثیر بگذارند.بنابراین ، آژانس های املاک و مستغلات هنگام تبلیغ املاک و مستغلات برای مشتریان خود ، اغلب شرکت های فیلم پهپادی را استخدام می کنند. اگر برای شما جالب به نظر می رسد ، ممکن است مقاله ما در مورد بهترین هواپیماهای بدون سرنشین را برای املاک و مستغلات نیز بررسی کنید. وقتی می خواهید چیزی را بفروشید ، باید تبلیغ خوبی داشته باشید و از دیگران در بازار متمایز باشید. بنابراین ، تهیه تبلیغاتی چشمگیر که توجه افراد را به خود جلب کند بسیار مهم است. امروزه بسیاری از آژانس های بازاریابی مسافرتی هنگام تبلیغ چیزی به عکس و فیلم بی نظیر نیاز دارند. از این فرصت عالی برای کسب درآمد استفاده کنید ، فقط مراقب باشید که این یک فضای کاملاً رقابتی است!


حمل هواپیماهای بدون سرنشین:

راه دیگر برای کسب درآمد با هواپیمای بدون سرنشین استفاده از آن برای اهداف مختلف حمل است.حمل هواپیماهای بدون سرنشین یک راه حل ابتکاری در دنیای هواپیماهای بدون سرنشین است.در صورت تمایل می توانید خدمات تحویل هواپیماهای بدون سرنشین را به شرکت ها و سازمان هایی که به آن نیاز دارند ارائه دهید.

بسیاری از شرکت ها مانند آمازون ، AliExpress و غیره از پهپادها برای این منظور استفاده می کنند و تحویل کالا توسط هواپیماهای بدون سرنشین را در خدمات خود گنجانده اند.همچنین ، مراکز درمانی ، موسسات ملی و موسسات خیریه در سراسر جهان هنگام تحویل لوازم مختلف در مکان های صعب العبور از هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می کنند.برخی از مکان ها برای وسایل نقلیه زمینی غیرقابل دسترسی هستند و در آن مناطق ، تحویل های انجام شده کار می کنند.علاوه بر این ، سفرها با وسایل نقلیه زمینی ممکن است گاهی خیلی گران باشد ، یا به دلیل تدارکات در برخی مناطق دشوار است. متأسفانه ، هواپیماهای بدون سرنشین کوچک تجاری به دلیل وزن کم نمی توانند بارهای سنگین را هنگام پرواز تحویل دهند.اگر می خواهید این سرویس را ارائه دهید این را بخاطر داشته باشید.با این حال ، سرویس های مختلف بشردوستانه می توانند از هواپیماهای بدون سرنشین بزرگتر برای انتقال ایمن غذا ، آب ، دارو و ... استفاده کنند.


نظارت ، تحقیقات خصوصی و نظارت بر ویدئو :

بسیاری از شرکت های بزرگ در سراسر جهان از قبل خلبانان هواپیماهای بدون سرنشین را برای انجام نظارت هوایی در برخی مناطق استخدام می کنند.در واقع به کارگیری فردی که یک هواپیمای بدون سرنشین را در اختیار دارد و می تواند نظارت با کیفیت انجام دهد مقرون به صرفه تر از پرداخت هزینه نظارت مستمر دوربین است.

هواپیماهای کوچک بدون سرنشین این مشاغل را آسانتر و کم خطر تر می کنند. در مقایسه با سایر دستگاه هایی که برای نظارت استفاده می شوند ، هواپیماهای بدون سرنشین کمتر به چشم می آیند و می توانند تقریباً به هر مکان برسند. در حالی که دوربین ها گاهی محدود می شوند زیرا باید در یک مکان قرار بگیرند ، هواپیماهای بدون سرنشین می توانند اطمینان حاصل کنند که هر منطقه از یک مکان تحت نظر است. برای نظارت و نظارت هوایی ، شما باید یک هواپیمای بدون سرنشین پیشرفته با دوربین 4K داشته باشید که قادر به ساخت فیلم ها و عکس های HD باشد. این دوربین ها حتی در برخی شرایط برای نظارت و نظارت هوایی موثرتر هستند. این می تواند یک تجارت بسیار سودآور باشد. به عنوان مثال ، اپراتورهای نظارت حرفه ای در ایالات متحده سالانه حداکثر 50،000 دلار درآمد کسب می کنند. اگر فکر می کنید این کار برای شما یک فرصت به نظر می رسد ، پس با مطالعه بیشتر در مورد این موضوع اطلاعات کسب کنید.


  جستجو و نجات در امدادرسانی :

هواپیماهای بدون سرنشین همچنین می توانند در جستجو و نجات در مناطق آسیب دیده بسیار کمک کنند.روش های جستجوی سنتی که از هلی کوپتر و سگ استفاده می کنند ، در برخی موارد ناموفق هستند و امدادگران اغلب نمی توانند افراد گمشده را پیدا کنند. از طرف دیگر ، هواپیماهای بدون سرنشین این توانایی را دارند که به راحتی افراد گمشده یا هر آنچه را که جستجو می کنید از هوا متوجه شوند.بنابراین ، اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین اغلب برای امداد رسانی در برابر بلایا برای ارائه خدمات ویدیویی به کار گرفته می شوند.خلبانان مستقل پهپاد برای این کار دستمزد خوبی دارند.این یک فرصت عالی برای استفاده از هواپیمای بدون سرنشین خود برای کسب درآمد و همچنین کمک به مردم است.یک شغل همیشه پاداش بیشتری دارد وقتی بدانید که به مردم کمک می کنید!


  کشاورزی :

سرانجام ، شما می توانید با استفاده از یک هواپیمای بدون سرنشین در کشاورزی سود کسب کنید. هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت بر محصولات کشاورزی بسیار مفید هستند زیرا به طور قابل توجهی هزینه ها و زمان مورد نیاز برای چنین کاری را کاهش می دهند. هنگام استفاده از هواپیمای بدون سرنشین در کشاورزی ، باید به دوربین مخصوص فیلم مادون قرمز مجهز باشد که بتواند طول موج های خاص را ضبط کند. این دوربین ها هنگام عکس برداری رنگ های متضاد خاصی تولید می کنند و بر اساس این ضبط ها ، اپراتورها می توانند سلامت کلی محصولات را در یک منطقه خاص ببینند. همچنین ، هواپیماهای بدون سرنشین با تأیید و تشخیص مشکل در مزارع خود به کشاورزان کمک می کنند. در بعضی موارد ، می توانند از آنها در ارائه درمان نقطه ای نیز استفاده شود. همه این عملیات می تواند به کشاورزان کمک کند تا خسارات گیاهی را کاهش دهند ، هزینه ها را کاهش دهند و محصول بیشتری را با محصولات خود داشته باشند.

محصول به سبد خرید شما اضافه شد