Fleye، امن‌ترین هواپیمای بدون سرنشین نسل جدید در جهان

نوآوری اصلی Fleye، طراحی کروی منحصر به فرد آن است، که از تمام قطعات متحرک به طور کامل محافظت می‌کند. این به این معنی که شما می‌توانید آن را نگه دارید، لمس کنید، فشار دهید و بدون هیچ خطری به آن دست بزنید. همچنین این نوآوری موجب شده تا Fleye در برابر برخورد با هر چیزی مقاوم‌تر باشد.

استفاده ساده و سرگرم‌کننده:

Fleye را می‌توان با استفاده از برنامه‌های گوشی هوشمند (از iOS و اندروید پشتیبانی می‌کند) کنترل کرد. لازم نیست مهارت‌های خلبانی داشته باشید، تنها حالت پرواز دوربین را انتخاب و ویدئویی زنده را تماشا کنید و بر تصویر برداری و گرفتن فیلم تمرکز کنید. ترجیح می‌دهید به صورت دستی آن را کنترل کنید؟ پس از دسته بازی مجازی ما استفاده کنید و یا یک دسته بازی بلوتوث برای گوشی هوشمند خود تهیه کنید.

Fleye یک رایانه قدرتمند شبیه جدیدترین گوشی‌های هوشمند دارد. این رایانه یک ARM A9 دو هسته‌ای است به همراه سخت افزار رمزگذاری سریع ویدئو، دو GPU، حافظه RAM 512 مگا بایت است و روی سیستم عامل لینوکس اجرا می‌شود. همچنین این برنامه توسط کتابخانه محبوب OpenCV پشتیبانی می‌شود. این بدان معنی است که Fleye می‌تواند برای اجرای ماموریت‌های مستقل برنامه‌ریزی شود و به آنچه در محیط می‌بیند واکنش نشان دهد.

Fleye چگونه کار می‌کند؟

به هیچ مهارت خلبانی نیاز نیست! استفاده وکنترل Fleye واقعاً آسان است، تنها با استفاده از یک گوشی هوشمند. Fleye به لطف یک رایانه قدرتمند قادر به اجرای ماموریت‌های مستقل است:

عکاسی از خود (سلفی): Fleye تا یک فاصله مشخص در هنگام پرواز به سمت شما می‌تواند تصویر برداری کند.

چشم انداز: Fleye می‌تواند تا یک ارتفاع معین بالا رفته و بچرخد تا یک چشم انداز ۳۶۰ درجه داشته باشید.

شناور یا معلق بودن: دارای توانایی معلق بودن در یک مکان با دقت ۱۰ سانتی‌متر. بنابراین شما می‌توانید به سادگی بر روی ارتفاع و زاویه دید تمرکز کنید.

کنترل دستی: البته که امکان کنترل دستی نیز وجود دارد و می‌توان با دسته بازی مجازی و یا یک کنترل کننده بازی بلوتوث آن را کنترل کرد.


۵ کاری که با Fleye می‌توان انجام داد:

Fleye به شکل یک بستر بسیار متنوع و باز ساخته شده و توسعه‌دهندگان و کارآفرینان را قادر به کشف کاربردهای جدید می‌کند. با این حال در اینجا پنج مورد استفاده که ما معتقدیم Fleye در انجام آنها می‌تواند بهترین باشد را معرفی می‌کنیم:

تصویربرداری و فیلمبرداری بسیار جذاب: Fleye به ویژه برای گرفتن عکس و فیلمبرداری خانگی مناسب است یا تصویربرداری در ورزشگاه، سالن کنسرت، حیاط و غیره.

کنترل Fley بسیار جالب است: Fleye یک نوع ماشین با قابلیت پرواز است که کنترل و هدایت آن بسیار سرگرم کننده است.

توسعه برنامه‌های کاربردی هواپیماهای بدون سرنشین: Fleye یک چارچوب است که می‌توانید در آن برنامه‌های کاربردی هواپیماهای بدون سرنشین ساخته و از موارد جدید کسب و کار حمایت کرد همچون: بازرسی داخلی، نظارت، نقشه‌کشی، جمع آوری داده‌ها، بازی‌ها و غیره.

بازاریابی و رویدادها: شما می‌توانید یک نام تجاری را به بدنه Fleye اضافه کنید و از آن برای اطلاع شنونده‌ها استفاده کنید.

آموزش و پژوهش: آیا به یک هواپیمای بدون سرنشین امن برای آموزش پرواز رباتیک و بازی با ربات در آزمایشگاه نیاز دارید؟ Fleye آماده برای پرواز است و یک بستر برای آموزش و همچنین تحقیق در مورد هواپیماهای بدون سرنشین و سامانه‌های کنترلی است.

Fleye برداشت کاملاً جدیدی از طراحی هواپیماهای بدون سرنشین و نتیجه ۱۸ ماه تحقیق و توسعه است و در حال حاضر توسط قانون ثبت اختراع محافظت می‌شود.