هواپیمای بدون سرنشین 2.018 به پرواز در می آید زمانی که اینتل، رکورد جهانی دیگری را ثبت می نماید..

هواپیمای Shooting Star اینتل، همچنان ارتفاعات جدید با جدیدترین ارتفاع خروجی در ثبت دیگری برای شرکت پروتکنیک رباتیک سخت افزار کامپیوتری را ثبت می نماید. در این رکورد هزاران هواپیمای کوچک در آسمان کالیفرنیا، به شکلی دیدنی و جذاب در مراسم پنجاهمین سالگرد شرکت به پرواز در می آیند.

هواپیمای Shooting Star، نخستین بار در سال 2016، عرضه شد؛ زمانی که اینتل با داشتن 100 هواپیمای بدون سرنشین که مطابق با سمفونی پنج بتهوون به پرواز در آمدند؛ رکورد جهان گینس را ثبت کرد. اینتل با 500 هواپیمای قدرتمند در اواخر همان سال و سپس پرواز 1.218 هواپیمای مدل در کره جنوبی برای المپیک امسال، به سرعت پیشرفت کرد.

اقدامات آن ها صرفا تلاشی بیش از ادعای ثبت جهانی در گینس هستند. اگر شما منظره و چشم اندازی که با نمایش آتش بازی به وجود می آید را تصور نمایید و سپس سازمان دهندگان آن ها را تصور نمایید می توانید مسیر آن ها در آسمان، را کنترل نمایید نوعی قابلیت که این هواپیماهای مدل مجهز به LED که از فوم و پلاستیک ساخته شده است و هر کدام وزن 10 oz (283 g) دارند؛ از آن برخوردار است.

آن ها درخت کریسمس را بر روی دنیای دیزنی، یک صحنه نمایش چرخشی برای نمایش نیمه وقت لیدی گاگا تزیین کردند و اسنوبردها و حلقه های المپیک را برای بازی ها در کره جنوبی در اوایل این سال درست کردند. هواپیمای مدل 2.018 برای جشن پنجاهمین سالگرد اینتل، شکل لوگوی شرکت و اشکال دیدنی دیگری را به خود گرفت؛ که ثبت جهانی گینس دیگری را در فرایند خود به همراه داشت.